Zespół

Dobry zespół podstawą biznesu

Nasz zespół tworzą utalentowane indywidua połączone wspólną pasją i celem. Mamy bogate doświadczenie w wielu dziedzinach, co daje nam szeroką perspektywę niezbędną w naszej działalności. Na swoim koncie mamy dziesiątki udanych projektów w kraju i za granicą.

Jesteśmy otwarci na nowatorskie pomysły i wyzwania. Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i nastawieniem na sukces.


Wojeciech Szubert

Wojciech Szubert

Partner Generalny

Wojciech Szubert jest partnerem generalnym w GranHolding zaanagażoanym w realizację inwestycji na wczesnych etapach rozwoju. Swoim ponad 15letnim doświadczeniem wspiera spółki holdingowe w tworzeniu strategii biznesowej i w tematach związanych z zwiększaniem sprzedaży do międzynordowych skali. Zawodowa pasja nr 1 Pana Wojciecha to sprzedaż bezpośrednia.Właściciel jednej z najlepszych firm sprzedaży bezpośredniej w Polsce,Anioł Biznesu, fundator wielu lukratywnych start-upów, gentleman roku, filantrop. Założyciel Fundacji „Małe Szczęścia”, zajmującej się wspieraniem dzieci z rodzin potrzebujących. Wierzy, że sukces tworzą ludzie, dlatego wspiera nie tylko rozwój zawodowy swoich pracowników, ale także ich pasje. Szubert nieustannie poszukuje ciekawych inicjatyw godnych wsparcia finansowego, które dzięki zastrzykowi środków finansowych w odpowiednim momencie, stają się źródłem zdrowia lub radości dla szerokich rzesz beneficjentów.


placeholder

Agnieszka Lubińska

Manager Inwestycyjny


placeholder

Kamila Gródecka

Kierownik Projektu

Kamila pracuje na stanowisku kierownika projektów. Odpowiedzialna jest za planowanie, realizację i zamykanie projektów. Wcześniej pracowała m.in. na stanowisku Event managera w Hong Kongu i Meksyku. Posiada bardzo duże umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne. Odpowiada za utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi kontrahentami firmy oraz prowadzenie negocjacji, głównie międzynarodowych. Osoba bardzo lubiana. W codziennych kontaktach z ludźmi pomaga jej wykształcenie z obszarów psychologii i terapii, które zdobyła z wyróżnieniem. Kamila wiele lat spędziła pracując za granicą, głównie w USA oraz Azji. Doświadczenie to wykorzystuje nie tylko przy realizacji bieżących projektów, ale także przy wymyślaniu nowych startupów. Osoba niezwykle kreatywna i otwarta. Perfekcjonistka. Odpowiada za część procesów rekrutacyjnych. Aktywnie bierze udział w szkoleniach, targach i kongresach odbywających się zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Stawia na samorozwój. Aktywnie uczy się nowych języków. Kocha podróże i aktywny wypoczynek. Prywatnie miłośniczka sportów ekstremalnych i zdrowego stylu życia. Marzenie – zdobyć jak najwięcej Dachów Świata.


placeholder

Beata Pietruszka

Kierownik Projektu


placeholder

Mieszko Andrzejewski

Kierownik Operacyjny

Mieszko w GranHolding zajmuje się nadzorowaniem, tworzeniem oraz wdrażaniem strategii rozwojowych dla spółek holdingowych. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalności biznes międzynarodowy i gospodarka światowa. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w rozwijaniu firm. Jego zawodową pasją są aplikacje mobilne oraz usługi typu SaaS. Prywatnie fan motorsportu oraz sportów ekstremalnych.