Portfolio

 Goclo - Dermotekstylia

Goclo - Dermotekstylia

Wierzymy w to co tworzymy. Wierzymy i udowadniamy potencjał „inteligentnych tekstyliów”, budując nasz wizerunek na wiarygodności i zrozumieniu. Problem z cellulitem to problem niemalże każdej kobiety. Bardzo ciężko się go pozbyć, dlatego ważne jest by walczyć z nim na wielu płaszczyznach. Legginsy do spania firmy GoClo wychodzą naprzeciw tym wymaganiom. Na wygodną, bawełnianą dzianinę naniesione zostały mikrokapsułki z wyselekcjonowanymi substancjami aktywnymi, wykazującymi działanie 4w1.

Czytaj więcej

Oto Twoje Miejsce - Deweloper

Twoje Miejsce Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą deweloperską, działającą na terenie wielkopolskim. Branża budowlana jest zasadniczym obszarem naszej działalności. Zajmujemy się budową i sprzedażą nowych domów jednorodzinnych, domów w zabudowie szeregowej oraz budynków wielorodzinnych. Ważna jest dla nas jakość realizowanych projektów, od momentu wyboru lokalizacji inwestycji poprzez przemyślane rozwiązania projektowe a także dobór wysokiej klasy materiałów budowlanych. Dzięki współpracy z renomowanymi firmami budowlanymi oraz producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych z pewnością możemy zagwarantować wysoką jakość oddawanych przez nas nieruchomości.

Czytaj więcej
 Oto Twoje Miejsce - Deweloper
 Story Time - Artykuły Dekoracyjne

Story Time - Artykuły Dekoracyjne

Odkryj pościele dekoracyjne, które wyeksponują to, co kochasz Zadbaj o niepowtarzalny wygląd i klimat wnętrz swojego domu. Poznaj doskonałej jakości produkty: poduszki dekoracyjne, kołdry dekoracyjne, poduszki podłogowe, wełniane narzuty, kapy, dziecięce kocyki, wałki dekoracyjne. Dotknij przedmiotów z duszą, o których będziesz opowiadać rodzinie, przyjaciołom i znajomym przy ciepłej szarlotce i świeżo zaparzonej kawie. Poznaj wszystkie kolekcje Story Time. Wybierz najlepszą dla siebie. Wyraź siebie, jak tylko chcesz…

Czytaj więcej

Rotland - Odzież Termiczna

Cienka wełniana odzież całorocznego użytku. Może być stosowana jako odzież wierzchnia lub bielizna. Wykonana jest z włókien wełny owiec merynosów. Posiada doskonałe właściwości termoregulacyjne. Idealna dla osób pragnących ochronić swój organizm przed wyziębieniem lub przed przegrzaniem. Jest doskonała dla osób aktywnych fizycznie, ponieważ jest uniwersalna do zmiennych warunków pogodowych i atmosferycznych. Zalety odzieży docenią również osoby pragnące ochrony kręgosłupa, korzonków lub będące w trakcie rehabilitacji. Odzież jest lekka i elastyczna. Świetnie dopasowuje się do kształtu ciała. Idealna również pod kolejne warstwy odzieży. Produkty są antyalergiczne – nie powodują podrażnień, ani uczuleń. Są bakteriostatyczne i antybakteryjne – zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Nadaje się dla osób narażonych na niskie temperatury.

Czytaj więcej
 Rotland - Odzież Termiczna