Filozofia Gran Holding

gran holding Współpraca handlowa

Współpraca handlowa

U podstaw działalności Gran Holding leży współpraca handlowa. Oferujemy naszym Klientom i Partnerom handlowym możliwość nawiązywania i rozbudowywania długotrwałych relacji handlowych poprzez międzynarodową sieć sprzedaży, liczne magazyny i rozbudowaną sieć logistyczną oraz informację handlową. Na bazie planów wzrostu i globalnej strategii handlowej wzmacniamy naszą pozycję na rynku europejskim i konsekwentnie wchodzimy na kolejne rynki międzynarodowe. Silną obecność na wielu z nich umożliwiają nam bezpośrednie powiązania handlowe, które warunkują szerokie spektrum rozwoju.

Innowacje

Nieustannie dokładamy starań , aby innowacyjne produkty, sposób postępowania oraz rozwiązania systemowe stały się źródłem naszego stabilnego wzrostu. Dbamy o to, aby wszystkie nasze strategie sprzedażowe i zakupowe wykorzystywały kolejne szanse otwierające się na rynku dla globalnych przedsiębiorstw, w dzisiejszej dobie liberalizacji handlu międzynarodowego, zarówno w dziedzinie dóbr, jak i usług.

gran holding opinie firma Innowacje
gran holding firma opinie Stabilny wzrost

Stabilny wzrost

Korzystamy z faktu, że sieć handlowa Europy Wschodniej i Środkowej wytworzyła bezpośrednie powiązania z międzynarodowymi rynkami produkcji, zbytu i zatrudnienia. Dbamy o sprawne budowanie łańcucha wartości poprzez międzynarodowe powiązania w zakresie optymalizacji połączeń handlowych. Stawiamy na profesjonalny cross-selling, przejęcia, nowe podmioty oraz inicjowanie globalnych strategii.