Wojciech Szubert reprezentował Gran Holding na spotkaniu z ambasadorem Iranu.

wojciech szubert z ambasadorem iranu Aktualności

Wojciech Szubert reprezentował Gran Holding na spotkaniu z ambasadorem…

12 kwietnia odbyła się prelekcja Jego Ekscelencji Ambasadora Islamskiej Republiki Iranu w Polsce – Ramina Mehmanparasta.

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM organizuje takie spotkania z Ambasadorami w ramach Akademii Dyplomacji. W lutym na wydziale gościł już Ambasador Republiki Armenii. Jeszcze w maju gościem będzie prawdopodobnie Ambasador Azerbejdżanu.

W czasie swojej wizyty na WNPiD Ramin Mehmanparast spotkał się również z przedstawicielami wielkopolskiego biznesu.  Gran Holding reprezentował Wojciech Szubert, biznesmen, kreator innowacyjnych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie Wojciecha Szuberta w budowaniu strategii  przedsiębiorstw i implementowaniu marki na rynek polski i rynki zagraniczne zaowocowało spotkaniem i rozmową z ambasadorem o nawiązaniu współpracy Gran Holding z Iranem. Przy okazji spotkania, Wojciech Szubert promował wyprawę „Iran śladami polskich uchodźców” – Gran Holding jest głównym wyprawy.

Gran Holding
1 KOMENTARZ
  • Statuetka VIP 2013 dla Wojciecha Szuberta

    […] z nagrodzonych w tej kategorii był prezes firmy WELMAX z Poznania – Wojciech Szubert. Mimo, że nie było to dla niego pierwsze wyróżnienie, ponieważ w 2010 roku otrzymał […]

Komentowanie zostało wyłączone.